• Свеж
Компатибилна замена на производи за 981Y, L0R16A на дополнителни производи со високи приноси црни касети со мастило

Компатибилна замена на производи за 981Y, L0R16A на дополнителни производи со високи приноси црни касети со мастило

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Овој кертриџ за замена нуди повеќе придобивки и карактеристики во споредба со другите слични артикли. Компатибилна замена за 981 Y/L0 R16 A дополнителни касети со црно мастило со висок принос. Ова ќе биде совршено погодно за сите канцелариски и станбени употреба со високи перформанси. Го заменува оригиналниот дел од вашата машина. Ова е категорија на мастило за печатач. Создадете материјали што се издвојуваат со овие производи. Тие помагаат да се задржи секој канцелариски простор раздвижен и ефикасно да работи без разлика дали работи на отпечатоци на важни белешки за презентација или флаери за внимание. Ако добиете поставен печатач или само заменувате кертриџ во постојниот печатач. За употреба во боја 556 DN, боја 556xh, проток на боја MFP 586 Z и боја MFP 586 DN. Премиум-квалитетен кертриџ за мастило за печатач. Боја : цијан, магента, жолта. Двојно проверете го прирачникот за печатачот за да се осигурате дека оваа кертриџ ќе биде соодветно за вашата машина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне