• Свеж
Womanената Пионер ја изведе блузата со туника, женски

Womanената Пионер ја изведе блузата со туника, женски

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Симфонија на женски детали ги погоди сите вистински белешки на везената блуза на Pioneer Woman. Одликувајќи се со деликатна трим на чипка, сплит деколте и ласкава подолга должина, ќе сакате да го спарите овој прекрасен врв со сè, од хеланки до фармерки до панталони. Тоа е моментален класик за вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : редовно; 26,5 ”долг. Деколте : Сплит деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со трим на чипка. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Преден вез. Везена блуза за туника за жени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне