• Свеж
Широка ширина на ширина на Ирина, отворена пети, перфориран надворешен дизајн, се лизга на чевли сребро 8,5

Широка ширина на ширина на Ирина, отворена пети, перфориран надворешен дизајн, се лизга на чевли сребро 8,5

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Пумпа за вечерна фустан со ширина на ширина на Ирина е исклучителна за секоја свадба, матурска или вечера. Оваа дама 1,5 "чевли со ниска потпетица има прекрасен перфориран надворешен дизајн со мека текстура чувство за да обезбеди неверојатен изглед и врвна удобност. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. ги започна своите производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, перцер, нејасни и цветни) имаат станете широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (Е) ширина од Фазпаз. Синтетичка ткаенина. 1,5 инчи ниска потпетица. Публиката за вметнување. Затворање на лизгање. Перфориран надворешен дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне