• Свеж
Бесплатно собрание девојки Вистински фармерки со широки нозе, големини 5-18

Бесплатно собрание девојки Вистински фармерки со широки нозе, големини 5-18

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Трендовски широка нога со класичен стајлинг од 5 џеб додава ретро чувство на овие фармерки со слободно склопување. Изберете од класични миења на тексас и забавни отпечатоци за да создадете изглед на сите. Стил со нашите преголеми графички тимови за да ја заврши својата облека од денот со обична, удобна вибрација. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : широка нога; Цврсто миење на тексас или печатење на сите. Широки панталони со тексас за девојчиња од слободно собрание.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне