• Свеж
Ekena Millwork 1 2 W 72 H Средно-Америка винил, стандардна големина на катедралата Топ центар Мулион, Отворен БЛЕВЕРСКИ БУНТЕР, W завртки за инсталација на Shutter-Lok & Supports,-Полноќ

Ekena Millwork 1 2 W 72 H Средно-Америка винил, стандардна големина на катедралата Топ центар Мулион, Отворен БЛЕВЕРСКИ БУНТЕР,

DEN 1035.20

Од стока
Во продавницата

Облечете ги прозорците со нашите винилни ролетни. Нашиот избор го вклучува популарниот блендер за прозорец со отворена катедрала во различни големини за да ги задоволи вашите потреби. Запретениот врв на катедралата му дава на овој стандарден бленда само вистинската количина на стил за да ја потенцира надворешноста на вашиот дом. Нашите ролетни за прозорци на катедралата се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Нашите ролетни со винил катедрала се одлични алтернативи за традиционалните дрвени ролетни. Тие се релативно лесни, лесни за одржување и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација- Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Трајни конструкции на кополимер Карактеристики со обликувана боја. на убавина. Прифатлива цена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне