• Свеж
Колекција на колиби Hikolayae Hardside Spinner Buggege се поставува во розово злато, - заклучување на TSA

Колекција на колиби Hikolayae Hardside Spinner Buggege се поставува во розово злато, - заклучување на TSA

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Овој сет на багаж е одличен избор за патување за да ги носите сите ваши работи. Направени од лесен материјал ABS, куферите со тврда школка се многу издржливи и направени за да се спротивстават на влијанието и да ги чуваат вашите работи безбедни. Површината на површината на јаглеродните влакна спречува гребнатини и оштетување од груб аеродромски третман. Куфеите се опремени и со 4 вртења на тркала што се ротираат 360 °, што ви овозможуваат без напор да ја превртите торбата дури и на нерамни површини и не мора да носите голема тежина. Се одликува со телескопска количка за да помогне лесно да се тркалаат околу куферот. Исто така, е прикажано и комбинирано заклучување со прилагодлив код за да се обезбеди безбедност и да понудите мир на умот без разлика дали го носите во авионот или се одлучувате да ја проверите торбата. Збирот на куфери доаѓа со мали (20 ”), средно (24 (24 ”) И големи (28”) големини ви даваат опции во зависност од должината и целта на вашето патување сигурно да ги покриете сите ваши потреби за патување. Повеќе прегради за пакување за облека, тоалети, уреди и многу повеќе. Прилагодлива рачка за телескоп, удобност, вдлабнато заклучување на TSA и тркала за вртење од 360 степени. Три парчиња багаж поставени 20 инчи, 24 инчи, 28 инчи исправени, може да се чуваат еден во друг. 100% ABS, лесен, но сепак екстремно издржлив ABS материјал. Вграденото заклучување на TSA им овозможува на властите безбедно да ја отклучат и да ја пренасочат торбата за инспекција кога е потребно (стандардното заклучување на кодот е поставено на 0-0-0). Внатрешни карактеристики : Внатрешен додаток за џеб и прилагодлива лента за задржување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне