• Свеж
Тајни богатства женски и женски плус глужд Пант

Тајни богатства женски и женски плус глужд Пант

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Овие женски панталони за спиење од тајни богатства ќе ве одржуваат пријатно додека спиете, трчате грешки или легнувате низ куќата. Направени од мека плетена мешавина од памук, овие панталони имаат четкана обвивка за екстра-здодевно чувство. Ребрестата еластична лента за половината и влечењето обезбедува прилагодено вклопување, додека две пригодни странични џебови се држат до вашиот телефон кога сте надвор и околу или се мешате низ куќата. Громатски акцент во задниот дел и збир на ребрести манжетни ги комплетираат плетените панталони, кои се достапни во разновидни бои. Secret Treasures Women's and Women's Plus Ankle Pant : 58% cotton, 42% polyester Women's sleep pants Knit fabrication Ankle length Brushed lining Ribbed waistband with drawstring Two side pockets with ladder trim Metallic grommet detail in back Ribbed leg cuffs Available in assorted colors Available in regular and plus sizes Machine wash cold, gentle cycle with like Бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сувајте се на ниско ниво и отстранете го навремено, ниско железо доколку е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне