• Свеж
Чудо нација бебе и дете момче кратко ракав пливање Рашгард, големина 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете момче кратко ракав пливање Рашгард, големина 12м-5Т

DEN 239.68

Од стока
Во продавницата

Помогнете да го задржите заштитено на сонце и вода со оваа чудо нација со кратки ракави, пливање Рашгуард. Дизајниран да го задржи удобен со целосна покриеност и кратки ракави на Раглан, оваа кошула со пуловер е задолжителна за неговите активни летни денови. Цврстата боја со засолниште на контраст го прави разноврсен избор за лето. Исклучиво на. Материјал : 84% полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Рашгард. Деколте : вратот на екипажот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : кратки ракави на Раглан. Бебе и дете момче кратко ракав пливање Рашгард од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне