• Свеж
Швајцарски технолошки девојки отвратителни снежни панталони, големини 4-18

Швајцарски технолошки девојки отвратителни снежни панталони, големини 4-18

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Од падините до изградба на снежен човек во дворот, држете ја топла и суво со снежните панталони на Швајцарската технологија. Вода и ветерник, овие ладно време мора да ја остават да игра цел ден во целосна удобност. Прилагодливиот половината обезбедува сензационално вклопување и армираните колена се подготвени да ги преземат неговите најтешки авантури. Исклучиво на. Материјал : школка и постава : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. ФИТ : Опуштено. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Peakrepel, надворешна обвивка што ја отповикува водата; Peakblast, обвивка отпорна на ветер; Манжетни за невреме на отворите за нозе за да помогнат да се задржат ветер, дожд и снег; Засилени колена. Вода отфрлани снежни панталони за девојчиња од швајцарска технологија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне