• Свеж
Без граници јуниорите ги тужеа хеланките

Без граници јуниорите ги тужеа хеланките

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Никогаш не можете да имате доволно хеланки. Подгответе се да го размените вашиот тексас за овие тужени хеланки од без граници направени во супер-меки полиестер со широк лента за половината. Овие трендовски тужени хеланки обезбедуваат основна поддршка додека ги гушкаат вашите криви на сите вистински места. Носете ги овие хеланки со вашите удобни врвови, туники и мини фустани. Сега во разноврсни отпечатоци и цврсти материи. Само на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс/. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. ИНСЕАМ : Висок пораст, 27 ”ИНСЕАМ. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Широк лента за половината. Тужени хеланки за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне