• Свеж
Brinley Co. Commentенски удобно пена плетени патики

Brinley Co. Commentенски удобно пена плетени патики

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Класичен секојдневен патика од Бринли Ко, изработена со меки плетени ткаенини. Khoi е текстуриран изглед детален со дво-тон-јазиче на петицата, густ гумен ѓон и безвременско затворање на чипка. Подножјето од 8 мм удобна пена ™ го завршува дизајнот и нуди бескомпромисна поддршка. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 8 мм удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне