• Свеж
Плочи на Мерик Лил, рецепт без пилешко и сладок компир со замрзнување со сурови каснувања суво каснувања суво куче за кучиња-lb. торба

Плочи на Мерик Лил, рецепт без пилешко и сладок компир со замрзнување со сурови каснувања суво каснувања суво куче за кучиња-lb.

DEN 479.68

Од стока
Во продавницата

Мерик лил плочи за кучиња со мали раси, бесплатно вистинско пилешко + сладок компир со сурови каснувања, сува храна за кучиња, 10 фунти. Мерик прави здрава, природна храна за домашни миленици од локално извори на состојки во нејзините кујни во Тексас. Спакувани со високо квалитетни протеини, здрави масти, витамини, минерали и антиоксиданти, рецептите на Мерик не содржат адитиви, засладувачи, вештачки бои, конзерванси или полнила. Храната за кучиња содржи разоткриено пилешко, пилешко јадење, оброк од мисирка, сладок компир, компири и многу повеќе. Оваа мала сува кибела додаде парчиња сушени од замрзнување, како и пребиотици за здраво варење. Плочи на Мерик Лил, рецепт без пилешко и сладок компир со сурови каснувања сушени од замрзнување, 10 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне