• Свеж
Чудо на нација момчињата без ракави модни резервоари, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчињата без ракави модни резервоари, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 495.84

Од стока
Во продавницата

Летниот стил започнува сега! Лесен, дише, без ракави-да му се поздрави на неговиот нов омилен резервоар од чудо нација во удобен два пакувања. Овие врвови на топло време за момчиња го покриваат во удобна памучна ткаенина за ладни, лесни денови. Спарете ги резервоарите на овие момчиња со неговите омилени шорцеви за чудо нација и неговиот стил на игра е завршен! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Тенк за момчиња на врвот од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне