• Свеж
Hanes Girls Comfortsoft Ecosmart Reece Jogger Sweatpants, 2-пакувања, големини 4-16

Hanes Girls Comfortsoft Ecosmart Reece Jogger Sweatpants, 2-пакувања, големини 4-16

DEN 399.68

Од стока
Во продавницата

Џемперите за џогер на девојчињата Ханес, кои ја чуваат тостината без разлика што. Без иритирачка ознака, ребрести манжетни на отворите на нозете и цел куп бои за избор. Нашите производи од Eco Smart го чуваат еквивалент на скоро 50 милиони пластични шишиња од депониите секоја година . отвори за нозе на манжетни . еластична лента за половината . ткаенина со ниска пилула . кадифен, средна тежина 7,8-оз руно . без ознака за дополнителна удобност . Достапно во удобен 2-пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне