• Свеж
Белами студија Нолман во затворено трпезариска маса, природен даб

Белами студија Нолман во затворено трпезариска маса, природен даб

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Уживајте во пријатно вечерно јадење со семејството и пријателите на нашата грациозна трпезариска маса што обезбедува луксузен допир на вашиот дом. Фали цврста рамка од гума од дрво со прекрасна природна дабова завршница, оваа маса е совршен додаток на секој сет за јадење. Експанзивната таблета од дрво од дрво што е поддржано од прекрасни конкавни нозе со зашилена завршница, ви овозможува да вечерате во прекрасна модерна амбиент. Оваа прекрасна трпезариска маса нуди седење до четири лица, обезбедувајќи многу простор за вас и вашето семејство, како и изобилство на остатоци за срдечен оброк. Прекрасен изглед со цврсто дрво од дрво, поддржан од затегнати конкавни нозе. Димензии : 35.43 "D X 59.06" W X 29.53 "H. Материјал : Faux дрво со фурнир од орев и цврсти гумени нозе. Удобно седишта 4. Потребно е склопување. Прекрасен природен даб завршница. Препорачани локации : затворен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне