• Свеж
Зип-качулка за породилно микрофлејот

Зип-качулка за породилно микрофлејот

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Завиткајте се себе си и вашето бебе се исфрли во оваа супер мека микро руно худи од Данскин сега и нема да сакате да го тргнете. Микро руно е многу помеко, полесно и полесно за чистење од другите видови руно, што го прави ова совршено качулка за секојдневно носење. Издржливоста исполнува удобност со двојно зашивање на шевовите и дизајнот на цврста боја. Направено со прицврстен аспиратор со жици за влечење и затворање на влечење со целосна должина. Повлечете го кога ќе ви препорачате 30 минути вежбање во или кога трчате работи што се подготвуваат за пристигнување на вашиот мал пакет на радост. Лесната конструкција и топлото руно го прават ова качулка мора да има за секојдневно носење. Достапно во разновидни бои за повеќе можности за спарување. Данскин сега породилно микрофлејот Зип-ап Худи : 100% полиестер. Породилно худи. Микро руно ткаенина. Цврста боја. Предните џебови на предниот дел. Затворање на поштенски патенти. Прикачен аспиратор. Вртечки жици. Мека, лесна. Подготвено руно. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, да се отстрани навремено, ниското железо кога е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне