• Свеж
Трговска марка ликовна уметност во мистична платно уметност од Кери Шмит, црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност во мистична платно уметност од Кери Шмит, црна мат, рамка за бреза

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговската марка ликовна уметност „во мистичната„ платно уметност од Кери Шмит, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне