• Свеж
Подобри домови и градини, испреплетена црна галерија wallид и табела, рамки за слики, сет на рамки за слики со црна галерија

Подобри домови и градини, испреплетена црна галерија wallид и табела, рамки за слики, сет на рамки за слики со црна галерија

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Покажете ги омилените фотографии, отпечатоци или уметнички дела со 5х7 инчи подобри домови и градини црни облоги на галерија со слики и таблети. Овие рамки можат да држат фотографија од 5x7 инчи или уметнички дела. Рамките се подготвени за виси wallидови и може да се користат или хоризонтално или вертикално. Изградете галерија со фотографии или уметнички дела во која било просторија од вашата куќа или канцеларија. Користете ги овие рамки за фотографии дома за да креирате свој приказ на wallидови или уметничка галерија или дајте подароци за празници, родендени, училишни проекти, годишнини, домаќинства и многу повеќе. Одлично за слики од дијаманти, фотографии од тимски спорт, детски уметнички проекти, подароци или градење галерија со фотографии на семејство wallидови. Подобри домови и градини 5х7 инчи, црна галерија, црна галерија и табела, сет од 4 рамки - Секоја рамка за слики може да одржи фотографија од 5x7 инчи или уметничко парче. Разновидни - рамки за слики вклучуваат вградени во хардвер што ви овозможуваат да ја обесувате рамката вертикално или хоризонтално. Издржлив материјал -рамките се конструирани од дрво произведено дрво со црна завршница. Заболениот пресечен профил за покачен изглед на музејската галерија. Вклучено и стакло. Повеќекратна употреба - Достапно на повеќе парчиња за да ви помогне да изградите галерија со фотографии или уметнички дела со вашите богатства во вашата спална соба, дневна соба, семејна соба, канцеларија, кујна или бања. Wallид што виси - рамките вклучуваат вграден во хардвер за да висат на wallид .. Дизајн на дополнителни карактеристики : црно-заоблени рамки за галерија со слики . Квалитет : Трајни, рамки во стилот на галерија. Стаклото има цврста табла што ќе ви помогне да ја задржите вашата фотографија на место . Материјал : Конструиран од MDF композит (притиснато дрво/фиберборд) и полиран стаклен фронт што дава јасен преглед на вашата фотографија . Користете и приказ : Рамките вклучуваат триаголник закачалки на грб за да висат хоризонтално или вертикално . стаклото е лесно отстранливо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне