• Свеж
Медихички женски џеб злато зип-предниот моден чистач

Медихички женски џеб злато зип-предниот моден чистач

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Ново лансираната медицинска линија на Медичиќ има најразлични модни стилови, во мноштво технологии на ткаенини и остри бои. Собрани со ултра мека и удобна полиестерска спандекс чиста ткаенина за да се одржи удобноста. Направено со силни споеви и шиење за да се одржи издржливоста преку секое абење. Повеќекратни карактеристики : Zip Front Scrub Top со две џебови. Економична вредност и до конечните детали. Бесплатна испорака и лесна за чистење : Сите облеки се мијат машини и се прават за да издржат какво било обезбојување или намалување. Сите производи се квалификувани за бесплатен превоз! Додадете во вашата количка и уживајте во овие удобни панталони со чик!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне