• Свеж
Учител за часовници од не'рѓосувачки челик од кармин и чанта, не'рѓосувачки челик, розов сјај лента

Учител за часовници од не'рѓосувачки челик од кармин и чанта, не'рѓосувачки челик, розов сјај лента

DEN 447.20

Од стока
Во продавницата

Овој часовник за часовници од не'рѓосувачки челик на црвени балони за девојчиња има розова лента за сјај. Црвен балон, кармин и чанта на наставници за време на не'рѓосувачки челик на девојчињата, Пинк Сјај Сјај за сјај : кутија од не'рѓосувачки челик од 32мм. 16мм розова сјајна кожа лента. Dial има црвен балон. Копче за тока. Минерален стаклен кристал. Стек од не'рѓосувачки челик. Јапонско движење на кварц. Отпорност на вода на 100 '.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне