• Свеж
Ereереми Шерпа Реверзибилна водоотпорна софа покривка во чоколадо

Ereереми Шерпа Реверзибилна водоотпорна софа покривка во чоколадо

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Оваа реверзибилна, водоотпорна покривка на мебел е машинска миење и лесна за лизгање и исклучување, овозможувајќи ви да ја исчистите косата за домашни миленици и да се истураат со леснотија. Реверзибилен дизајн : 2 изгледа во 1. Пополнете : 100 проценти полиестер. Машина за перење. Реверзибилна : Двојно, употреба на капакот на капакот на лизгање со стилска трим лесна грижа : машинско миење (ладно) и суво (ладно).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне