• Свеж
Инстант Хали Х- лизга на тексас патики во црна боја

Инстант Хали Х- лизга на тексас патики во црна боја

DEN 415.84

Од стока
Во продавницата

Deonенски инстант Hallie-07 H-007 тексас се лизга на патики достапна во црна боја. Има еластична лента во средина, тоа е многу удобен класичен стил кој има мека влошка и работи точно до големината. Тексас; Се лизга на; Гумена надворешна плоча; Работи точно на големината; Еластична лента.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне