• Свеж
Плочка за обврзници Лесно луксузен врзан Григио 11. внатре

Плочка за обврзници Лесно луксузен врзан Григио 11. внатре

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

Лесните луксузни плочки од кора и стапчиња ја комбинираат леснотијата на претходно пополнето лепило со високо, квалитетна плочка за која ние во врската станавме синоним. Користејќи го највисокиот квалитет на претходно применето лепило, создадовме производ кој е полесен, издржлив и повеќе пријателски расположен за буџетот, совршен за DIY проекти и освежувачки имот за изнајмување. Без лепак, без инјекциска смеса, без заложби или време на сушење. Луксуз е што се држи, брзо. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Лесна луксузна луксузна кора и стап е совршено решение за DIY за сите ваши потреби за плочки. Оваа ставка се продава со листот, секој лист покрива 0,87 квадратни метри. Најбрзиот и најлесниот начин за освежување на кој било простор е токму тука.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне