• Свеж
Велс Ламонт карирана поларна руно наредена јакна од кошула

Велс Ламонт карирана поларна руно наредена јакна од кошула

DEN 954.88

Од стока
Во продавницата

Оваа машка боја на бунари Ламонт, Twill & Polar Fleece Flannel, врзана јакна со надмоќна јакна со качулка е разноврсна и функционална главна парче надворешна облека што стилски комбинира машко секојдневно носење со есен или зимска облека. Тоа е тешка и издржлива јакна дизајнирана да трае. Интернет ексклузивно. 100% полиестерска фланелна обвивка со двоен слој. 100% полиестерска поларна руно постава и аспиратор. Опуштено вклопување. Аспиратор за влечење. Затворање на копчињата со целосна должина на предната страна. 2 џебови на градите со затворање на капаци и прицврстувачи на копчето. Поделбата на пенкалото во левиот џеб на градите. Џебови за затоплување на раката. Лого на бунари Ламонт на левиот џеб на градите. Затворање на копчињата за прицврстување на зглобовите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне