• Свеж
24 -тина облека за удобност плус големина удобни хеланки за истегнување на должината на глуждот

24 -тина облека за удобност плус големина удобни хеланки за истегнување на должината на глуждот

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Нозете се главен за секоја гардероба! Овие удобни хеланки за истегнување се совршени хеланки за поставување или само носење самостојно како дневна облека. Одликувајќи се со еластична линија на половината, материјал за истегнување, вграден дизајн и должина на глуждот. Достапно во осум темни класични бои и изработени од удобен материјал за истегнување што може да се перат машина. се протега. Должина на глуждот. удобно вклопување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне