• Свеж
Чудо нација бебе и дете девојче Гарда за осип, сет за пливање, големини 0M-5T

Чудо нација бебе и дете девојче Гарда за осип, сет за пливање, големини 0M-5T

DEN 463.68

Од стока
Во продавницата

Одликувајќи се со печатење во метална скала и обложено дно, таа ќе може да игра цел ден во удобност и скратеност со овој осип чувар со двојна костим за капење од Wonder Nation! Од песок до море, можете да бидете сигурни дека таа е безбедна под сонцето со заштитата UPF 50+. Костим за капење со 2 парчиња вклучува : бикини горе и дно. Повлечете го врвот на осип. Печатење на холографска фолија. Надредено дно. Заштита на UPF 50+. 84% полиестер/16% спандекс. Машина за перење. Увезени. Осип чувар со двојно костим за капење за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне