• Свеж
Без граници на Судејските хеланки на Јуниор со мрежа, 2-пакувања

Без граници на Судејските хеланки на Јуниор со мрежа, 2-пакувања

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Овие хеланки со должина на капри од без граници нудат удобно вклопување, решетката на мрежа од страната и се совршен почеток на вашата облека за секојдневно. Материјал : 72% полиестер/9% рециклиран полиестер/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2 пакети : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”облечен во големина M. одговара : опремена. Подигање : високи. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мрежни вметнувања на страните; велур финиш. Suede Capri хеланки со мрежа 2-пакет за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне