• Свеж
Младинска црна Бостон Бруинс маица

Младинска црна Бостон Бруинс маица

DEN 271.68

Од стока
Во продавницата

Поминете на страствен тимски дух во вашето семејство! Оваа маица во Бостон Бруинс ќе создаде нови спомени вие и вашиот млад обожавател ќе ги негувате засекогаш. Со овој врв, пуканиот обожавател ќе сака да се вкорени за вашиот тим #1 уште повеќе. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук. Вратот на екипажот. Јака без ознака. Краток ракав. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Увезени. Бренд : Outer Stuff.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне