• Свеж
Главни места Основно керамички сапун сапун меко сребро сиво

Главни места Основно керамички сапун сапун меко сребро сиво

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Понудете јасен, чист и недооценет стил, заедно со функционалност на вашата бања со основните керамички сапуни во мека сребрена сива боја од Inc . Овој безвременски дизајн ќе додаде едноставна талент на вашиот countertop и е совршен додаток на секој декор на бањата. Класичната заоблена правоаголна форма направена од 100% издржлива керамика во мазна сјајна завршница може да има стандардна големина на сапун или како погодно место за да го ставите вашиот накит или ситници. Користете сами или координирајте со други парчиња што одговараат во главните места Основна колекција за додатоци за бања мека сребрена сива боја. Исто така, достапно во измиената индиго морнарица сина, бела и богата црна боја. Оваа колекција е исто така дизајнирана да меша и да одговара на бои за да создаде сет што е уникатно свој. Миење на рацете. Керамички сапун сапун во сјајно сиво нуди недооценет стил и функционалност. Исто така достапно во бела, измиена индиго морнарица сина и богата црна боја. Измешајте и совпаѓајте парчиња и бои за да создадете свој уникатен изглед. Миење на рацете. Координирајте со главните основни собири за бања мека сребрена сива боја или користете одделно. Димензии : 5,63 "x 3,50" x 0,75 ". Има стандардна големина на сапун или како погодно место за да го ставите вашиот накит или ситници. Направено од 100% керамика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне