• Свеж
Crocs Unise Child Citilane Roka чевли

Crocs Unise Child Citilane Roka чевли

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Нашите познати лизгања на Ситилан Рока сега се достапни за целото семејство! Со вентилирани горе и обичен, гроздобер инспириран стил, овие лизгања се супер лесни и удобни со пространа, прошка. Крослит? Подножјето на пена и надворешните страни ја обезбедуваат нашата иконска утеха на крокодите? Долги денови на игралиште. Мек, перфориран матлит? горе на пена. Панели за истегнување близнаци за лесно вклучување и исклучување. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне