• Свеж
Рустикални свадбени плочи за хартија за банкет се сметаат за гости

Рустикални свадбени плочи за хартија за банкет се сметаат за гости

DEN 124.64

Од стока
Во продавницата

Планирање на рустикална венчаница со вашата вечера со рустикални плочи за вечера за венчавки. Плочи за еднократна употреба што му даваат на вашиот посебен ден симпатичен шарм, овие трајни чинии за вечера се совршени за натрупување на пржено пилешко, пире од компири и многу повеќе. Поставките за вашето место ќе бидат слатки и едноставни кога ќе ги додадете во декор на забавата. Оваа прекрасна ставка за прибор се продава во пакувања од 24. 24 рустикални плочи за венчавки. Банкет плочи измери 10 ”. Координира со нашите други рустикални резерви за венчавки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне