• Свеж
Нема граници за џогерски шорцеви за мажи

Нема граници за џогерски шорцеви за мажи

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Од плажа до бранч и сè што е помеѓу нив, овие удобни без граници машкото руно џогирање шорцеви можат да се спарат со вашите омилени тимови или врвови за целосен, удобен изглед. Изработена во ткаенина од памук со облека со облека за миење облека за меко чувство, овие шорцеви за мажи се вашите нови омилени страни за излегување или ладење низ куќата. Исклучиво на. Материјал : 72% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови, 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : Надворешно влечење. Машки џогерски шорцеви од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне