• Свеж
ДизајнАрт „Диво дете под стрелките кружено“ Традиционално печатење на wallидови од платно

ДизајнАрт „Диво дете под стрелките кружено“ Традиционално печатење на wallидови од платно

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа црна традиционална wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Традиционален глам. - Предмет : Цитати и изреки,. - Боја : црна ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне