• Свеж
Резервоар за вратот на женски ленти со мрежа

Резервоар за вратот на женски ленти со мрежа

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Задржете се на овој удобен и достапен данскин сега женски резервоар за вратот со ленти со мрежа. Овој основен резервоар има задебелни отпечатоци од ленти, деколте за лажички и разновидни бои за избор. Пар со други облеки за перформанси на Данскин сега за да го завршите вашиот изглед. Данскин сега женски резервоар за вратот со лента со мрежа : 100% полиестер. Машинско миење ладно. Данскин сега. Резервоар за ленти. Мрежа назад. Деколте за лажичка. Без ракави. Влага за губење. Активна облека. Влијание на перформансите. Достапно во разновидни бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне