• Свеж
Едноставно, вклопете во женски дводелен костим за капење Peplum Tankini со вкрстен преден пресврт

Едноставно, вклопете во женски дводелен костим за капење Peplum Tankini со вкрстен преден пресврт

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Нашиот едноставно вклопен костум за капење со две паркини Peplum Tankini привлекува внимание на сите вистински места. Затегнете ја половината со акцентираните детали за peplum, издигнувајќи ја вашата облека за плажа до зачудувачки софистициран изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува тон и дното на Танкини. Tankini Top : Отстранливи меки чаши; прилагодливи ленти; ДЕЦЕРНО ДЕЦЕНГИН; детали за вкрстено пресврт од предната страна; разгален полите; детали за peplum на половината. Крајни : исечено бикини. Умерено покритие. Наредени. 85% полиестер/15% спандекс. Машина за перење. Не паѓајте суво. Увезени. Peplum Tankini со двојно костим за капење со вкрстен преден пресврт за жени од едноставно вклопување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне