• Свеж
Едноставно Дејзи Грчки клуч во форма на руно фрлано ќебе, ајкула сина, мало фрлање

Едноставно Дејзи Грчки клуч во форма на руно фрлано ќебе, ајкула сина, мало фрлање

DEN 221.60

Од стока
Во продавницата

Пополнете го вашиот изглед со едноставно маргаритка 30 "x 40 " ајкула сина грчка клуч во форма на фрлање ќебе од нашата сублиска колекција. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да додадете забавна и светла вибрација на кој било простор за живеење! Било кој од разнобојните геометриски дизајни од оваа колекција ќе обезбеди совршен акцент на вашиот украсен дом. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне