• Свеж
Мажите за дишење на памук за ладење со микро-мрежа, кратко, пакувајте се

Мажите за дишење на памук за ладење со микро-мрежа, кратко, пакувајте се

DEN 399.20

Од стока
Во продавницата

Останете удобни во текот на денот кога носите овошје од боксерските боксери за дишење на мажите, кратки единечни пакувања. Овие се истиот памук за ладење од нашата оригинална програма за дишење, освен сега достапен во индивидуално пакување. Секој пар има ткаенина од памучна мрежа што промовира проток на воздух, спречувајќи да се загреете. Оваа долна облека вклучува технологија за влага што ја дистрибуира потта од кожата, ве одржува да се исуши во текот на денот. Овошјето на разбојните плетени боксери имаат лента за половината без ознака се чувствува меко против кожата. Оваа лента за половината е исто така мека флексибилна лента за половината што нема да стиска или да се врзува. Овие мачки плетени боксери доаѓаат во разновидни бои. Тие исто така доаѓаат во различни големини помеѓу мали и XXL. Овие долна облека се идеални за активни мажи, можете да ги носите под фармерки, шорцеви, пакувања и многу повеќе. Овошје на разбојното дишење Активно ладење со памук за микро мрежи, 1 пакет : ткаенина од памучна мрежа за дишење. Влага за губење. Нозете не се возат нагоре. 1,5 "удобна лента за половината. 6" Inseam. Означете бесплатно. 1-пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне