• Свеж
Без граници со кратки ракави на јуниори, поло, фустан

Без граници со кратки ракави на јуниори, поло, фустан

DEN 440.00

Од стока
Во продавницата

Лесно и симпатично, без граници “го прави вашиот стил модерен со овој полото фустан со кратки ракави со јака од јака и полите на кошулата. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Должина : должина над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Notch јака со V-врат; Силуета за кошула; кошула полите; прислушување на задниот врат. Поло фустан за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне