• Свеж
Aviaенски женски страшен градски градски градник

Aviaенски женски страшен градски градски градник

DEN 384.00

Од стока
Во продавницата

Модата ја исполнува функцијата во овој спортски градник со средно влијание од Авиа. Подгответе се за следната сесија за теретана или усовршување на вашата јога поза во оваа активен врвен изработен во ткаенина за влага за да ви помогне да се олади и суви. Нежниот, широк еластичен опсег обезбедува дополнителна поддршка, додека супер-мекиот финиш и страшен дизајн го прават ова совршен градник. Исклучиво на. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Тип на чаши : Отстран. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : средно влијание. Затворање : Стил на пулвер. Ремени : Повеќе ленти за крцкање на задниот дел. Карактеристики : ткаенина за ткаење на влага од влага Помага да се одржува ладно и суво; мек, широк еластичен опсег; вратот на лажички. Sportsенски спортски градник од Авиа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне