• Свеж
Без граници јуниори тексас јакна

Без граници јуниори тексас јакна

DEN 855.84

Од стока
Во продавницата

Квинтесенцијалното парче гардероба, нашата јакна за тексас без граници е ваш безвременски додаток што мора да остане на тренд оваа сезона и пошироко. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. средна тежина. Приближно. Должина : 20 ". Покажана јака. Затворање на копчето на предната страна. Двојни џебови на размавта на предната страна. Неисполнети. 100% памук. Машината за перење. Увезено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне