• Свеж
Време и време женски влечење на залепени предни слаби фармерки

Време и време женски влечење на залепени предни слаби фармерки

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Конечно, пар слаби фармерки кои се удобни колку што се стилски. Времето и фармерките за влечење на Тру имаат ласкава висока силуета и многу истегнување за дополнителна удобност. Вкупна победа за вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. висок пораст. Слаби одговара. Повлечете ја лентата за половината. Детали за предниот цвест; материјал за истегнување. 71% памук/28% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Повлечете слаби фармерки за жени од време и Тру.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне