• Свеж
Сет на маска за лице на Јура Парк

Сет на маска за лице на Јура Парк

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Покажете ја вашата loveубов кон филмот во 90-тите години со овој сет на не-медицински маски за лице во Јура Парк. Сите маски имаат прилагодливи ленти за уво, што ги прави удобни за носење. Одрекување : Овој додаток не е медицински уред. Носењето на оваа маска може да помогне во намалувањето на ширењето на кашлица и кивање капки кај други луѓе. Оваа маска не е респиратор. Носењето нема да ве заштити од заболување од заразна болест. За какви било прашања, ве молиме контактирајте го добавувачот директно : Bio World Merchandising 1159 Cottonwood Lane, Irving, TX 75038, Info@ 888-831-2138 Официјално лиценцирана облека за паркирање Јура; 2 парчиња сет; 100% полиестерско покритие на лицето; Прилагодливите ушни јамки се 100% еластични (ексклузивни на гумен слајд); Големина за возрасни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне