• Свеж
Време на одмор Црно -бело знак за породување, 24 - Сцена на породувањето

Време на одмор Црно -бело знак за породување, 24 - Сцена на породувањето

DEN 1599.84

Од стока
Во продавницата

Времето на празник црно -бело природно знак е совршен начин да ги внесете сите во Божиќниот дух. Одликувајќи се со класична црно -бела шема на бои, знакот на природноста ги надополнува сите други украси. Овој знак за срце е долг 24 инчи и опкружен со цврста дрвена рамка. Вкупно помалку од 2 килограми, лесниот дизајн го прави висиното едноставно. Трајно направено за да се користи од година во година, црно -белото знак за време на празникот ќе изгледа зачудувачки каде и да е поставено. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. е вашиот извор за сè што барате да го искористите максимумот од вашите одмори. носи голем број на уникатни и посебни празнични предмети за сите ваши потреби за украсување. Не заборавајте да купувате во продавница или за повеќе ексклузивно време за време на одмор, координирајќи производи за да помогнете во завршувањето на вашиот празничен Божиќен декор. Enjoyе уживате да создадете посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците. Време на одмор црно -бело знак за породување, 24 " - сцена на породување. Шармантен црно -бел знак за породување. Потпишете изработен со цврста дрвена рамка за издржливост. Совршено да се постави на вашиот wallид, мантил, на влезот или како прекрасна централна центри за вашиот Табела за одмор. Рустикална, природна завршница на дрвена рамка. Користете за украсување каде било во затворено или на отворено под закрила. Дополнува други украси за празници. Боја : Мулти. Собрани димензии на производот : 24,00 "x 0.24" x 7,87 ". Тежина на производот : 1,30 фунти. Материјали за производи : 88% MDF, 10% хартија, 2% железо. Модел # IG143906-B.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне