• Свеж
Трговска марка ликовна уметност 11 платно уметност од Наташа Вескоат, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност 11 платно уметност од Наташа Вескоат, бел мат, црна рамка

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „11“ платно уметност од Наташа Весскоат, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Наташа Весскоат. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне