• Свеж
Хибридна светлина соларна хибридна фенерче, лумени

Хибридна светлина соларна хибридна фенерче, лумени

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Осветлете го патот со хибридна светлина со соларна енергија. Хибридна светлина соларна хибридна фенерче, 40 лумени : 40 лумени. 8 часа светлина на 1 полнење. Водоотпорен. Соларна батерија. Димензии : 7,25 "L x 1,75" W x 1,75 "H. 0,30 lbs. Модел# 40.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне