• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ УЧЕЕ Азбучни букви Различни информативни животински табели со дрвена уметност, 15, дизајн од Лиза Пери Вајтбуттон

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ УЧЕЕ Азбучни букви Различни информативни животински табели со дрвена уметност, 15, дизајн од Лиза Пери Вајтбуттон

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. А . Уметнички дела се однесуваат на : Зебра; Животно; Цицач; Животински свет; Јастог; Храна; Азбука, ботаника. Дизајн од Лиза Пери Вајтбуттон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне