• Свеж
Црвени ориентални автомобили „Tesla Model S“, сопствено вклопување за , 2017 година, - Средно предно топење на карго -тепих автомобил мат

Црвени ориентални автомобили „Tesla Model S“, сопствено вклопување за , 2017 година, - Средно предно топење на карго -тепих

DEN 975.68

Од стока
Во продавницата

Ggbailey® ориентални луксузни автомобили душеци мешаат гроздобер стајлинг со модерна технологија и се изработени од автомобилски квалитет на OEM, избледени и дамки отпорни на дамки 70oz ткаени полипропиленски тепих. Овие душеци со прилагодено прилагодување се луксузни и издржливи. Основана од возачот на тркачки автомобили од светска класа Боб Бејли пред повеќе од 50 години, Race Mark International и GGBailey се семејни и управувани деловни дизајнирани и производство на автомобилски производи овде во САД и Европа. Обезбедување вредност и луксуз за милиони возила низ целиот свет. Функција + дизајн; Црвен ориентален тепих; Сопствени вклопувачки автомобили и душеци за багажникот; Прикрива и штити; Патентирана поддршка на автомобили против лизгање; Апсолутна издржливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне