• Свеж
Зебко Платинум Спинкист Риболов Ролна

Зебко Платинум Спинкист Риболов Ролна

DEN 745.44

Од стока
Во продавницата

Поминавме платина. Доверлив, сигурен и најдобриот 33 досега, Платинумот на Зебко 33 е навистина шоу -шоу. Издржливиот 33 платина ролна е опремена со цело метално тело, запчаници, 4 лежишта од не'рѓосувачки челик и инстант анти-пренасочен спојка-така што сте подготвени да одите пети-до-пена со најдоброто од ‘ем. Што чекаш? Ова е сертифициран платина. Пред-пукана со 10-фунти Zebco Cajun Line. 5 лежишта (4 не'рѓосувачки + спојка). Ол-метално тело со капаци од не'рѓосувачки челик и запчаници од метал. Влечење со прилагодување на бирање. Двојни керамички пик-апчиња. Патентиран дизајн без затегнување. Променливо десно-или лево повлекување. Доверлив : Од 1954 година, брендовите на Зебко им помогнаа на луѓето да уживаат и да ги откријат на отворено преку риболов. Производите на ZEBCO се гарантирани за период од (1) година од датумот на оригинално купување на мало против дефекти во изработката и/или материјалите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне