• Свеж
Мармонт Хил Греј игротека правила за платно wallидна уметност

Мармонт Хил Греј игротека правила за платно wallидна уметност

DEN 1071.84

Од стока
Во продавницата

Оваа сива игротека правила за платно wallидна уметност е траен уметнички принт на висококвалитетно платно. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Правила за игротека на Мармонт Хил Греј, платно wallидна уметност : Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Професионално се протегаше рака. Пристигнува подготвени да висат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Вклучува сертификат за автентичност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне