• Свеж
Повлекување на жени со вистинска големина на Grommet Stright Capri панталони, 17 “

Повлекување на жени со вистинска големина на Grommet Stright Capri панталони, 17 “

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Освежување на стилот! Истегнување Каприс од Real Size се токму она што ви треба за тие месеци со топло време. Изработена од мека, ткаенина од стрии што нуди цел ден удобност, овие Каприс наскоро ќе станат ваш предмет за обични денови. Овие Cup-on Capris се одликуваат со забавен гром-трим на отворот на нозете и еластична лента за половината за дополнителна удобност. Само додадете ги омилените мета и патики и сте поставени. Материјал : 81% памук/18% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : Classic; права нога. Подигнување и инсејм : среден пораст; 17 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; покриена еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнете тексас за удобно вклопување; Громатски акценти на полите; должина на капри. Gromet Cupris на жените од реална големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне